תמונה
מוזיקאים

הסטודיו למוזיקה

מטרת הסטודיו היא פיתוח הכישורים המוזיקליים של המשתתפים באמצעות עבודה משותפת הכוללת כתיבה, הלחנה, עיבוד והפקה של חומרים ושירים מקוריים. לסטודיו מגיעים אנשים עם ידע מוזיקלי בנגינה ו/או שירה והוא כולל שני הרכבים - סטייתקן ו-To2two - לכל אחד מהם סגנון מוזיקלי ייחודי. במהלך העבודה נוצרת שפת עבודה המשלבת כל אחד מהמוזיקאים על פי יכולתו ותרומתו לקבוצה. ההרכבים מעלים מופעים המציגים חומרים אישיים, מקוריים ואיכותיים, המשתפים תחושות וחוויות מעולמם הפנימי של היוצרים, חלקן בשיתוף או בהשראת יוצרים ואמנים מוכרים. 

סטייתקןלהקת לוקה

הסטודיו למוזיקההסטודיו למוזיקההסטודיו למוזיקההסטודיו למוזיקה

הכירו את המנחים
Profile picture for user אביב שטיין
מנהל הסטודיו ומנחה ההרכב סטייתקן
אביב שטיין
מנהל הסטודיו ומנחה ההרכב סטייתקן
אביב שטיין
גיטריסט, מפיק מוזיקלי ויוצר מוזיקה אלקטרונית.
למד מוזיקה ברימון ולימודי סאונד ביואב גרא, ועובד כבר 10 שנים בכנפיים כמנחה מוזיקה. במקביל, אביב עוסק בהפקת מוזיקה באולפנו הביתי. הוא הוציא שני אלבומים של מוזיקה אלקטרונית, וכיום חבר בלהקת ג'ריקו.
Profile picture for user adam
מנחה בסטודיו למוסיקה
אדם גורליצקי
מנחה בסטודיו למוסיקה
אדם גורליצקי
זמר-יוצר, פסנתרן ומפיק מוסיקלי, עבד עם רבים.ות מתעשיית המוסיקה הישראלית כמו עברי לידר, עמיר בניון, עידן רייכל, מיכה שטרית, מיקה קרני ועוד. הוא הוציא שני אלבומים: "תמיד חוזר אלייך" ו"שתי ארצות". בכנפיים אדם מנחה את ההרכב 2ToTwo.
Profile picture for user snir
מנחה בסטודיו למוסיקה
שניר חרמון
מנחה בסטודיו למוסיקה
שניר חרמון
שניר חרמון:
מוסיקאי ומלחין, בוגר בית הספר רימון למוסיקה. שניר כותב שירים בסגנון רוק אתני, ועובד כעת על אלבום ראשון. כיום הוא מדריך מוזיקה לנוער בסיכון ברמלה, ומלמד גיטרה בבית ספר וואקל בראשון לציון. בכנפיים שניר מנחה בסטודיו למוסיקה את ההרכב "לוקה".